Телефонуйте!!!

044 290-44-94(Kiev) 095-390-82-05(Vodafone) 067-764-16-74(KievStar) 063-207-98-74(Lifecell)

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. - для неприбуткових організацій,

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. - Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Стосовно питань придбання та використання програмних продуктів лінійки BAS
 

Стосовно питань придбання та використання програмних продуктів лінійки BAS

повідомляємо наступне


Правовласником програмних продуктів та штатних релізів (оновлень) до програмних продуктів лінійки BAS, що розповсюджуються через дистриб’юторсько-партнерську мережу в Україні, є юридична особа NetHelp Jarockі Piotr, що створена та зареєстрована відповідно до законодавства Польщі (місцезнаходження: Lompy, 129, 41-806, Zabrze, Polska, PL).

Виробником (постачальником) програмних продуктів та штатних релізів (оновлень) до програмних продуктів лінійки ВАS, що розповсюджуються через дистриб’юторсько-партнерську мережу в Україні, є комерційна компанія OÜ Molenari (Address is Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 24, 10128, Estonia, registry code: 11697731). 


З детальною інформацією щодо діяльності компанії можна ознайомитися за посиланням 
http://molenari.ee/.

Фінансово-господарська діяльність Правовласника та виробника не підконтрольна та ніяким чином не залежить від Російської Федерації або осіб, які можуть представляти Російську Федерацію, платежі до країни - агресора не здійснювалися і не здійснюються.


ТОВ "Міжнародна правова група" є юридичним представником з питань захисту майнових прав Правовласника.

 

Додатково стосовно питань придбання та використання програмних продуктів лінійки 1С:Підприємство повідомляємо наступне


Правовласником програмних продуктів та штатних релізів (оновлень) до програмних продуктів лінійки 1С:Підприємство, що розповсюджуються через дистриб’юторсько-партнерську 
мережу в Україні, є комерційна компанія OÜ Molenari (Address is компанії OÜ Molenari (Address is Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 24, 10128, Estonia, registry code: 11697731).

Фінансово-господарська діяльність Правовласника не підконтрольна та ніяким чином не залежить від Російської Федерації або осіб, які можуть представляти Російську Федерацію, 
платежі до країни - агресора не здійснювалися і не здійснюються.

 
Стосовно питань придбання та використання програмних продуктів лінійки BAS
 

Зауважимо, що продукти 1С:Підприємство є застарілими та зняті з продажу і підтримки. 
Рекомендуємо забезпечити перехід ваших клієнтів з продуктів 1С:Підприємство на продукти BAS на пільгових умовах.

ТОВ "Міжнародна правова група" є юридичним представником з питань захисту майнових прав Правовласника.

Інформація про Правовласників навведена на сайті: 
https://legalsoft.ua/korystuvacham-program-dlya-avtomatyzatsiyi-biznesu/pro-yurydychno-znachymi-dokazy-maynovykh-prav-pravovlasnyka/

 

ВАЖЛИВО!!!

Програми BAS використовують як сховища данних або власний формат (для базових і файлових баз), або сховища MS SQL, Postrge, Oracle, IBM.
Обробка данихт а операції з ними ведуться виключно у середовищі операційної системи та сховища даних. 
Тобто, якщо сховище даних має відповідний захист від несанкціонованого доступу, той витоків інформації з ПП BAS не відбувається.
Для забезпечення інформаційної безпеки та захищеності даних у клієнта повинен бути реалізований цілий комплекс відповідних заходів.

 
 

Виникли питання? Телефонуйте!

044 290-44-94 (Kiev), 095-390-82-05 (Vodafone)

 067-764-16-74 (KievStar), 063-207-98-74 (Life)

 

або пишіть

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

 

© Copyright,

ГК Центр Інформаційних Технологій